Модуль Жана Моне «Молодь і бізнес: практики ЄС для співпраці» (101126538 — YouthBEU — ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH) (2023-2026)

У Сумському державному університеті з вересня 2023 року під керівництвом к.е.н., доц. Богдана Ковальова виконується грант Європейської комісії – модуль Жана Моне «Молодь і бізнес: практики ЄС для співпраці» (YouthBEU).

Відповідальними виконавцями від Сумського державного університету є Олександр Кубатко, Ірина Ущаповська, Владислав Півень. У виконанні проєкту бере участь іноземний викладач Жан-Марк Труйє, Університет Бредфорда (Велика Британія).

Головною метою цього проєкту Жана Моне є посилення співпраці та спілкування між молоддю і бізнесом через освіту та навчання з використанням європейського досвіду.

Цільовою аудиторією проєкту є студенти закладів вищої освіти, учні закладів загальної середньої освіти та громадяни України загалом.

Модуль YouthBEU спрямований на розроблення трьох основних курсів та платформи електронного навчання для просування досліджень, пов’язаних з політиками ЄС щодо посилання співпраці молоді з бізнесом.

У рамках модулю YouthBEU очікується: а) розроблення навчальних матеріалів для трьох навчальних курсів; б) створення відкритих онлайн-курсів та веб-сторінки; в) видання підручника та монографії, що стосуються політики ЄС та підтримки бізнесу; г) включення аспекту ЄС до конференцій у Сумському державному університеті; д) сприяння мережевій діяльності у рамках вищих навчальних закладів.

Більш детальну інформацію про стан виконання модулю Жана Моне можна знайти на наступних інтернет посиланнях:

1. Участь у воркшопі для команд-переможців за напрямом Жана Моне
  2. Відбулася лекція для учнів шкіл Сумської області щодо економіки ЄС та економічних політик підтримки бізнесу
  3. Відбулася зимова Бізнес-школа «Молодь і бізнес: досвід ЄС та України»
  4. Лекції студентам Одеського національного морського університету в рамках проєкту Жана Моне
  5. Лекції студентам Сумського будівельного коледжу в рамках проєкту Жана Моне
  6. Організаційна зустріч команди модуля Жана Моне YouthBEU
  7. Стартап: перші кроки в підприємництві:досвід ЄС та України для магістрів
  8. Стартап: перші кроки в підприємництві:досвід ЄС та України для бакалаврів
  9. Пітчинг бізнес-проєктів в рамках модуля Жана Моне «Молодь і бізнес: практики ЄС для співпраці»
  10. Стартап перші кроки в бізнесі: досвід ЄС та України