Лекції студентам Одеського національного морського університету в рамках проєкту Жана Моне

У осінньому семестрі 2023 р. викладачі кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Олександр Кубатко та Богдан Ковальов провели лекційні зустрічі зі студентами та викладачами Одеського національного морського університету.

В рамках інтенсивного курсу було обговорено економіку ЄС та економічних політики підтримки бізнесу. Акцентовано увагу на політиці ЄС щодо підтримки бізнесу та створення нових робочих місць.

Олександр та Богдан розповіли про соціальну, економічну та політичну інтеграцію в ЄС; роль економіки ЄС у сучасному світі; економічну політику ЄС для підтримки бізнесу та створення нових робочих місць; можливості політики ЄС для молоді; партнерство між бізнесом та університетами в ЄС.

Висловлюємо подяку Тетяні Чебановій за можливість проведення заходів та організацію студентів.

Навчальний курс підготовлено в рамках виконання проєкту Європейської комісії – модуля Жана Моне «Молодь і бізнес: практики ЄС для співпраці» (101126538-YouthBEU-ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH).