Лекції студентам Сумського будівельного коледжу в рамках проєкту Жана Моне

У осінньому семестрі 2023 р. викладачі кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Олександр Кубатко, Богдан Ковальов, а також дослідник Владислав Півень провели лекційні зустрічі зі студентами спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія», «Геодезія та землеустрій», «Облік і оподаткування» та викладачами Сумського будівельного коледжу.

В рамках інтенсивного курсу було обговорено торгівлю ЄС і політику ЄС щодо підтримки міжнародного бізнесу. Студенти мали змогу розробити бізнес-проєкти та продумати план виходу на міжнародний ринок.

Викладачі розповіли про економічні основи торгівлі; Європейську внутрішню та зовнішню торгівлю; торгівлю між ЄС та Україною до та під час війни в Україні; зміст угоди про Поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі між Україною та ЄС; діючі компанії ЄС та міжнародний бізнес.

Висловлюємо подяку Світлані Соколенко за можливість проведення заходів та організацію студентів.

Навчальний курс підготовлено в рамках виконання проєкту Європейської комісії – модуля Жана Моне «Молодь і бізнес: практики ЄС для співпраці» (101126538-YouthBEU-ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH).