Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати практичні проблеми та складні спеціалізовані задачі з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в умовах цифрової трансформації економіки.

Ви отримаєте сучасні знання з бізнес-планування, запуску стартапів, ефективного продажу, інтернет-трейдингу, електронної комерції, торгівлі на платформах фондових, валютних і товарних бірж, фандрейзингу, краудфандингу.

Студенти ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» мають можливість приєднатися до Бізнес-школи «Youth&Business» – найбільшої платформи для спілкування молоді та бізнесу у місті Суми, яка створена на випусковій кафедрі. Успішні молоді підприємці діляться власним досвідом зі студентами у форматі сторітелінгу або майстер-класу. Студенти працюють в командах під керівництвом підприємців-менторів, розробляють бізнес-проєкти та презентують їх перед підприємцями-експертами у форматі «краш-тесту». Бізнес-школа працює як «тренувальний майданчик» для команд майбутніх стартапів, який дозволяє їм отримати практичні знання і розвинути «гнучкі» навички, одночасно застосувавши їх на практиці.

Наші випускники вирішують завдання

• розвитку суб’єктів підприємництва, розрахунку показників результативності їх діяльності
  • оцінювання впливу світових тенденцій, інституційної структури, напрямів зовнішньоекономічної політики держави на розвиток підприємництва, торгівлі, біржової діяльності
  • аналізу управління трудовими ресурсами суб’єкта підприємницької діяльності й оптимізації їх використання