Онлайн-лекції з соціальної солідарної економіки для студентів економічних спеціальностей СумДУ

У жовтні-грудні 2023 року д.е.н., проф. Ірина Сотник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) Сумського державного університету прочитала цикл онлайн-лекцій за тематикою “Соціальна солідарна економіка: демократичне управління в ЄС” для магістрів економічних спеціальностей Сумського державного університету в рамках дисципліни «Соціальна та солідарна економіка». Студенти ознайомились з досвідом ЄС щодо механізмів демократичного управління соціальною солідарною економікою, особливостями розвитку європейського соціального підприємництва, мережами організацій соціальної і солідарної економіки та їх співробітництвом з державними структурами.

При проведенні занять були використані результати проєкта ЄС Жана Моне (рівня модуля), який наразі виконується на кафедрі ЕПБА, а саме: «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518) (2022-2025).

Відеозаписи занять доступні за посиланнями: