Проривні технології – в сфері навчання аспірантів-економістів СумДУ

Лекцією «Сестейнізація поселень» завершився цикл занять «Проривні технології в світлі Industries 3.0, 4.0, 5.0: Досвід ЄС та практика України» для аспірантів-економістів Сумського державного університету. Лекцію прочитав д.е.н. Леоніда Мельника, професора кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, зав. кафедри ЄС Жана Моне. Після лекції відбувся круглий стіл, де учасники поділилися думками щодо зазначеної теми. Модератором круглого столу був к.е.н., доцент Олександр Маценко. У забезпеченні зазначеного циклу занять узяли участь також викладачі кафедри ЕПБА д.е.н, професор Олександр Кубатко та к.е.н., доцент Ірина Дегтярьова.

Цикл занять підготовлений на основі результатів проєкту ЄС Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА:

• «Проривні технології для сталого розвитку в умовах Industry 4.0 та 5.0: досвід ЄС», (101083435-DTSDI-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH), керівник І. Дегтярьова.