Онлайн лекція з соціального підприємництва

16 грудня 2023 року доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) Сумського державного університету, к.е.н., доцент Юлія ЧОРТОК провела онлайн
лекцію «Соціальне підприємництво в сучасній концепції соціальної та солідарної економіки» для студентів і викладачів різних закладів вищої освіти України.
Матеріали лекції містили приклади соціальних підприємств в країнах ЄС, Україні та аналіз основних напрямків створення соціального бізнесу.
Також обговорили можливості створення соціального бізнесу в Україні, його основніпарадокси і відмінності від бізнесу в країнах ЄС.
При проведенні заняття були використані результати проєкта ЄС Жана Моне (рівня модуля), який наразі виконується на кафедрі ЕПБА, а саме: «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518) (2022-2025).