Close this search box.

Лекції учням старших класів школи в рамках проєкту Жана Моне

У весняному семестрі 2024 р. дослідник кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Владислав Півень провів лекційні заняття зі учнями старших класів закладу загальної середньої освіти №21 Сумської міської ради.

В рамках інтенсивного курсу було обговорено економіку ЄС та економічних політики підтримки бізнесу та підприємництва серед молоді. Акцентовано увагу на політиці ЄС щодо підтримки бізнесу та створення нових робочих місць молодими підприємцями.

Владислав Півень розповів про соціальну, економічну та політичну інтеграцію в ЄС; роль економіки ЄС у сучасному світі; економічну політику ЄС для підтримки бізнесу та створення нових робочих місць; можливості політики ЄС для молоді; партнерство між бізнесом та університетами в ЄС.

Висловлюємо подяку адміністрації школи за можливість проведення заходів та організацію учнів.

Навчальний курс підготовлено в рамках виконання проєкту Європейської комісії – модуля Жана Моне «Молодь і бізнес: практики ЄС для співпраці» (101126538-YouthBEU-ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH).