Close this search box.

Лекції студентам Сумського фахового коледжу будівництва та архітектури в рамках проєкту Жана Моне

У весняному семестрі 2024 р. викладач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Богдан Ковальов провів лекційні заняття зі студентами та викладачами Сумського фахового коледжу будівництва та архітектури.

В рамках інтенсивного курсу було обговорено економіку ЄС та економічних політики підтримки бізнесу. Акцентовано увагу на політиці ЄС щодо підтримки бізнесу та створення нових робочих місць.

Богдан Ковальов розповів про соціальну, економічну та політичну інтеграцію в ЄС; роль економіки ЄС у сучасному світі; економічну політику ЄС для підтримки бізнесу та створення нових робочих місць; можливості політики ЄС для молоді; партнерство між бізнесом та університетами в ЄС.

Висловлюємо подяку Світлані Соколенко за можливість проведення заходів та організацію студентів.

Навчальний курс підготовлено в рамках виконання проєкту Європейської комісії – модуля Жана Моне «Молодь і бізнес: практики ЄС для співпраці» (101126538-YouthBEU-ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH).