Організаційна зустріч команди модуля Жана Моне YouthBEU

У січні 2024 р. відбулася організаційна зустріч виконавців модуля Жана Моне «Молодь і бізнес: практики ЄС для співпраці» (101126538-YouthBEU-ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH).

В участі взяли участь викладачі кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Олександр Кубатко, Богдан Ковальов, а також дослідник Владислав Півень; викладачка кафедри германської філології Ірини Ущаповська та професор Бредфордського університету Жан-Марк Труйє.

Команда підвела підсумки першого семестру виконання проєкту та запланувала активності у другому семестрі. Зокрема, було обговорено організаційні моменти щодо проведення конференції за міжнародної участі «Практики ЄС щодо співпраці молоді та бізнесу» у травні 2024 року, підготовку матеріалів для монографії та підручника за тематикою проєкту.