Відбулася лекція для учнів шкіл Сумської області щодо економіки ЄС та економічних політик підтримки бізнесу

28 жовтня 2023 р. відбулася онлайн лекція з курсу «Економіка ЄС та економічних політик підтримки бізнесу» для учнів старших класів закладів загальної середньої освіти Сумської області.

Учасники лекції дізналися вичерпну інформацію щодо соціальної, економічної та політичної інтеграція ЄС, а саме: теорії інтеграції в ЄС, ідеї Жана Моне щодо інтеграції в ЄС, економічні теорії інтеграції в ЄС.

Викладачем є виконавець модуля Жана Моне Владислав Півень. Зустріч модерував доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Богдан Ковальов.

Участь у воркшопі відбулася в рамках виконання проєкту Європейської комісії – модуля Жана Моне «Молодь і бізнес: практики ЄС для співпраці» (101126538-YouthBEU-ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH).