Відбулася зимова Бізнес-школа «Молодь і бізнес: досвід ЄС та України»

У грудні 2023 р. відбулася зимова Бізнес-школа «Молодь і бізнес: досвід ЄС та України» в онлайн форматі. Метою заходу є поширення знань про основні цінності ведення бізнесу в ЄС та Україні.

Участь у Бізнес-школі взяло більше 100 осіб, серед яких студенти університетів, коледжів та старших класів закладів загальної середньої освіти з таких міст як Суми, Одеса, Конотоп, Чернігів, Дніпро, Запоріжжя, Біла Церква, Кам’янець-Подільський тощо.

Запрошеними спікерами Бізнес-школи були українські підприємці, які мають досвід з розвитку бізнесу в країнах ЄС, зокрема, Німеччині та Польщі.

Організаторами та модераторами заходу були виконавці модуля Жана Моне Богдан Ковальов, Олександр Кубатко і Владислав Півень, викладачі та дослідники кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету.

Учасники отримали знання про цінності та етику бізнесу в ЄС та Україні,  а також практичні знання зі знаходження бізнес-ніші та аналізу конкурентів, розроблення одно-сторінкового бізнес-плану, створення MVP та прототипу, а також залучення інвестицій у бізнес. Крім того учасники працювали індивідуально та в командах над розробленням власних бізнес-проєктів.

Захід відбувся в рамках виконання проєкту Європейської комісії – модуля Жана Моне «Молодь і бізнес: практики ЄС для співпраці» (101126538-YouthBEU-ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH).