«Зелена» економіка – в центрі уваги 11-х Вернадських читань: лекція професора Леоніда Мельника, в Сумській обласній бібліотеці

В Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці (ОУНБ) 11-й рік поспіль пройшли Вернадські читання, які незмінно всі ці роки веде д.е.н. Леонід Мельник, професор кафедри Економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, зав. кафедрою ЄС Жана Моне. У цьому році в центрі уваги читань була тема «Основи зеленої економіки в умовах Industries 3.0 та 4.0: досвід ЄС для України».

На читаннях були присутні студенти сумських університетів, учні шкіл та громадськість міста. Зустріч транслювалася в системі он-лайн. Отже, до неї змогли долучитися дистанційно й продовжують долучатися (оскільки зроблено запис) десятки слухачів.

Лекція підготовлена на основі результатів наукових робіт, отриманих в ході проєкту ЄС Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА СумДУ.

«Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник

Виступ Ірини Міркун (начальника відділу маркетингу підприємства «Керамея»)

Директорка Сумської ОУН: Валентина Кальченко, з новими книгами, подареними проф. Л. Мельником

Відповідь на запитання