Інтерактивна онлайн лекція для слухачів фізико-математичної школи Малої академії наук України

25 березня 2023 року проф. Ірина Сотник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) Сумського державного університету провела інтерактивну онлайн-лекцію за тематикою “Пенсійна система України: яких сюрпризів чекати?” для слухачів фізико-математичної школи Малої академії наук України.

Школярі старших класів ознайомились з досвідом ЄС у сфері соціального та пенсійного забезпечення, особливостями і проблемами реформування пенсійної системи в Україні, отримали рекомендації щодо формування власних добровільних пенсійних рахунків та практичних навичок роботи з порталом електронних послуг Пенсійного фонду України; з’ясували, як побудувати власну оптимальну стратегію пенсійного забезпечення ще на початку трудового життя.

При проведенні занять були використані результати проєкта ЄС Жана Моне (рівня модуля), який наразі виконується на кафедрі ЕПБА, а саме: «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518) (2022-2025).

Відеозапис заняття доступний за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1AuENiRGdPKhe2BthEFd4DMy93EFyzst3/view?usp=sharing