Основи «зеленої» економіки – в будівництві й архітектурі: серія лекцій професора Леоніда Мельника для студентів і викладачів Київського НУБА

16.03.23 лекцією «Основи зеленої економіки в умовах Industries 3.0 і 4.0: досвід ЄС для України» розпочався цикл зайнять для студентів і викладачів Київського національного університету будівництва й архітектури (КНУБА) д.е.н., Леоніда Мельника, професора кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, зав. кафедри ЄС Жана Моне.

В заході взяли участь викладачі кафедри «Містобудування», а також студенти бакалаврської й магістерської програм за спеціальностями: «Архітектура та будівництво» і «Архітектура та містобудування» КНУБА. Після лекції відбувся круглий стіл, у якому учасники мали змогу задати питання та виступити. Модератором його була професорка КНУБА, доктор архітектури Ірина Устінова.

В лекції були використані результати проєкту ЄС Жана Моне, який наразі виконується на кафедрі ЕПБА СумДУ:

«Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник