Друга лекція для студентів кафедри від фахівця-практика у сфері логістики Ольги Федірко

Друга онлайн лекція відбулася 29 березня 2023 року, на якій Ольга Федірко розповіла студентам про логістичну діяльність DPD Group (Сортувальний центр). Матеріали лекції містили інформацію про компанію DРD Group, приклади інтернаціонального ланцюга доставки вантажу, операційний шлях від клієнта замовника до кінцевого клієнта та аналіз ефективності діяльності компанії. На лекції були присутні студенти 1го та 4го курсу бакалавратури освітньої програми “Економіка і бізнес”, 2го та 3го курсу бакалавратури освітньої програми “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” та 1го курсу магістратури освітньої програми “Економіка та бізнес-інновації”.