Видання електронного навчального посібника «Соціальна та солідарна економіка»

У травні 2022 року в рамках виконання проєкту Модуль Жана Моне «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» професором кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування д.е.н., проф. Іриною Сотник було видано електронний навчальний посібник «Соціальна та солідарна економіка» для студентів економічних та інших спеціальностей, викладачів і фахівців, які цікавляться питаннями соціальної та солідарної економіки (ССЕ).

У навчальному посібнику розглянуто передумови й еволюцію соціальної та солідарної економіки, її концептуальні засади, механізми управління і керівництва організаціями ССЕ. Приділено увагу особливостям формування державної політики сектору та механізмам його фінансової підтримки, досвіду побудови ССЕ через партнерство і співробітництво. Досліджено внесок ССЕ в розбудову трудових відносин, формалізацію тіньової економіки, сталий розвиток, проаналізовано роль соціального підприємництва в сучасній концепції ССЕ.

Доступ до підручника за посиланням: https://essuir.sumdu.edu.ua/bitstream-download/123456789/88469/1/Sotnik.pdf