Конференція «Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики»

19 травня 2022 року на базі Полтавського державного аграрного університету відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики». Цей захід зібрав широке коло українських та зарубіжних фахівців в галузі управління соціально-економічним розвитком держави, регіону, підприємства.
До участі в конференції долучився професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, д.е.н., професор Л. Г. Мельник, який звернувся до присутніх із вітальним словом, наголосивши на невід’ємній ролі управління для розвитку соціоекономічних систем у сучасних умовах. Крім того, професор виступив на пленарному засіданні з доповіддю «Agricultural and food security management in Ukraine and the EU», у якій розкрив актуальні проблеми управління продовольчою безпекою на локальному та глобальному рівнях. За результатами конференції буде опубліковано збірник тез (авторами однієї із публікацій є д.е.н., професор Л. Г. Мельник, д.е.н., професор О. В. Кубатко та студент В. С. Півень).
Зазначимо, що участь у конференції була здійснена в рамках кафедри Жана Моне «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).