Проєкт Жана Моне для викладачів і студентів Львівського національного університету ім. Івана Франка

12 травня 2022 року лекцією д.е.н., професора Леоніда Мельника, директора НДІ економіки розвитку МОН і НАН України, зав. кафедри ЄС Жана Моне у Сумському державному університеті розпочато цикл зайнять для викладачів і студентів ЛНУ ім. Івана Франка «Відповідь ЄС на виклики Industries 3.0, 4.0, 5.0 та практика України» (Basics of the EU readiness to meet the challenges of Industries 3.0, 4.0, 5.0).

Лекція викликала жвавий інтерес серед слухачів, і лектору було задано багато запитань. Після лекції відбувся круглий стіл, де учасники поділилися своїми думками. Модератором круглого столу була д.е.н., професор ЛНУ ім. Івана Франка Ірина Грабовська. У заході узяло участь понад 100 учасників.

В лекції були використані результати проєкту ЄС Жана Моне (рівня кафедри), що наразі виконується на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ.

«Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник