Close this search box.

Участь виконавиці проєкту у VI Міжнародній науково-практичній конференції “Модернізація економіки: сучасні реалії, прогнозні сценарії та перспективи розвитку”

Протягом 18-19 квітня 2024 року виконавиця гранту Європейської комісії Модуля Жана Моне «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518), професорка кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, д.е.н., професор Ірина Сотник взяла участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції  “Модернізація економіки: сучасні реалії, прогнозні сценарії та перспективи розвитку, яка проходила у форматі онлайн на базі Херсонського національного технічного університету, м. Херсон – м. Хмельницький.

На конференції  обговорювалися питання сучасного стану і перспектив розвитку та відновлення економіки України, що функціонує в умовах широкомасштабної війни.  Ірина Сотник представила свою доповідь у співавторстві:

Півень В. С., Сотник І.М. Бюджети участі та їх роль у локальному розвитку в розвинених країнах світу,

та запропонувала власне бачення напрямів застосування цього інструменту в Україні на базі світового та європейського досвіду.

Збірник тез доповідей конференції можна переглянути за посиланням: http://kntu.net.ua/ukr/content/view/full/58796