Close this search box.

Нова кафедра Erasmus+ Jean Monnet EU_STRENGHTS: Зміцнення лідерства та потенціалу ЄС у сфері науки та інновацій

Горді повідомити, що Кафедра економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету стала переможцем конкурсу Erasmus+ Jean Monnet Action з проектом «EU_STRENGHTS: Strengthening EU Leadership and Capacity in Science and Innovation»!

Кафедра Жана Моне «EU_STRENGHTS» спрямована на просування інноваційної культури та наукових цінностей ЄС серед студентів, науковців, компаній, уряду та громадськості, підтримку їх прийняття та адаптації. В рамках проєкту буде розроблено та впроваджено курси з питань бізнесу та інновацій, управління стартапами та методів дослідження для студентів, підприємців та науковців.

Загалом проект сприяє зміцненню лідерства та потенціалу ЄС у сфері науки та інновацій шляхом:

• поширення знань та посилення компетенцій щодо інновацій в ЄС;
  • зміцнення спроможності ЗВО проводити високоякісні та результативні дослідження, сприяючи інноваціям в академічних колах та за їх межами;
  • зміцнення відносин між науковими спільнотами України та ЄС.

Команда проекту: Інна Коблянська (СумДУ), Леонід Мельник (СумДУ), Олександр Кубатко (СумДУ), Юлія Чорток (СумДУ), Віталій Омельяненко (Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка), Василь Квартюк (Лейбніц Інститут розвитку сільського господарства в перехідний період). економіки (IAMO), Німеччина), Олексій Єгорченков (Словацький технологічний університет у Братиславі; Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

Вітаємо нашу команду з цим видатним досягненням і бажаємо успішної реалізації проекту!

Фінансується Європейським Союзом. Висловлені погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні EACEA не можуть нести відповідальність за них.