Close this search box.

Доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Інна Коблянська візьме участь у престижній програмі «Study of the U.S. Institutes (SUSIs) Scholars» у США

Інна Коблянська, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, пройшла відбір для участі у програмі «Study of the U.S. Institutes (SUSIs) Scholars». Ця престижна програма фінансується Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та координується Університетом Монтани.

Програма «Study of the U.S. Institute on Economics and Sustainable Development» присвячена питанням економіки та сталого розвитку. Вона реалізується Інститутом навчання та розвитку (ITD) та передбачає стажування у містах Бостон, Амхерст, Нью Йорк, Вашингтон, з 13 липня по 22 серпня 2024 року.

Цей інтенсивний курс включає в себе навчальні сесії з питань сучасних технологій та їх ролі в економіці, блакитної економіки, екосистемних послуг та ін. Учасники матимуть можливість відвідати офіси міжнародних організацій у Бостоні, Нью-Йорку та Вашингтоні, а також побувати у Масачусетському інституті технологій та Гарвардській бізнес-школі.

У програмі візьмуть участь 108 учасників з усього світу, і Інна Коблянська – єдина представниця від України. Її участь у цій програмі сприятиме підвищенню професійних компетенцій, розвитку контактів та партнерства з іншими освітніми інституціями. Це стане потужним імпульсом для подальшого вдосконалення та розвитку економічної освіти та науки в Сумському державному університеті.