Участь професорки кафедри Ірини Сотник у форумі з академічної інтеграції Університету Женеви

Ірина Сотник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, взяла участь в Університетському форумі біженців 2023 “Академічна інтеграція: перспективи відновлення та відбудови“, який відбувся в Університеті Женеви в форматах оффлайн  та онлайн за організаційної підтримки Програми UNI4Refugees 12 грудня 2023 року в м. Женева, Швейцарія. Захід об’єднав біженців: студентів, викладачів та дослідників з України, Афганістану, Турції та інших країн світу, а також представників академічної спільноти, державних та міжнародних організацій Швейцарії. В рамках заходу було обговорено виклики, з якими стикаються біженці щодо відновлення національних інституцій і структур у своїх країнах, а також стійкі рішення з їх розв’язання. Ірина Сотник взяла участь в дискусії та представила своє бачення відновлення та розвитку академічного сектору України в умовах військових викликів, його європейської інтеграції, роль соціальної і солідарної економіки у цих процесах.

Вона поділилася результатами своїх досліджень, виконаних в рамках реалізації проєкта ЄС Жана Моне (рівня модуля) «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518) (2022-2025), з колегами з інших країн.