Соціальна й солідарна економіка в центрі уваги викладачів і студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

30 листопада 2023 року Леонід Мельник, д.е.н., професор, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, завідувач кафедри Жана Моне ЄС, прочитав лекцію «Соціальна і солідарна економіка в світлі Industries 3.0, 4.0, 5.0. Досвід ЄС і практика України» для викладачів і студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

У процесі виступу лектор ознайомив слухачів з досвідом Європейського Союзу у сфері управління соціальною та солідарною економікою, внеском інноваційних технологій Industries 3.0, 4.0, 5.0 у розвиток соціальних та економічних процесів, європейськими та вітчизняними соціально- економічними практиками. Лекція викликала жваву дискусію серед слухачів.

При проведенні заняття були використані результати проєкта ЄС Жана Моне (рівня модуля), який наразі виконується на кафедрі ЕПБА, а саме: «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518) (2022-2025).