Співпраця викладачів з машинобудівним коледжем в рамках проекту Жана Моне

У осінньому семестрі 2023 року викладачі кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Олександр Кубатко та Богдан Ковальов провели лекційні зустрічі зі студентами машинобудівного коледжу СумДУ.

В рамках зустрічей було обговорено етапи становлення європейських студій в СумДУ. Обговорювалися питання становлення ЄС, напрями торгової співпраці в умовах війни. Олександр Кубатко розповів про досягнення та етап становлення ЄС, економіку ЄС. Богдан Ковальов розповів про основі торговельної політики ЄС, проривні технології та підприємництво в ЄС.

Студенти мали можливість подискутувати щодо перспектив співпраці із ЄС в майбутньому.

Навчальні курси підготовлено у рамках проєкту ЄС Модуль Жана Моне «Disruptive technologies for sustainable development in conditions of Industries 4.0 and 5.0: the EU Experience», (101083435-DTSDI-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) (2022–2025).

Висловлюємо подяку Скороходовій Л.І. за можливість проведення заходів та організацію студентів.