Тренінг по розбудові Стартап проектів в рамках роботи регіонального акселератора

У березні-квітні 2024 року в рамках роботи бізнес академії регіонального акселератора GCIP для інновацій, технологій та стартапів Сумській області викладач кафедри економіки, підприємництва та бізнес – адміністрування СумДУ Олександр Кубатко виступив із лекціями та провів сесію менторства для учасників заходу.

Проект Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку спрямований на підтримку та зміцнення підприємницької екосистеми з впровадження інноваційних чистих технологій (CleanTech) в Україні.

Регіональний акселератор GCIP у СумДУ створений для просування інновацій, технологій та стартапів Сумської області.

Під час першої сесії проекту Олександр Кубатко розповів про основи підприємництва та можливості для розвитку бізнесу в Сумському регіоні. Детально обговорили питання конкуренції та драйвери закупівельних рішень. Під час другої сесії проекту Олександр Кубатко розповів про конкурентоспроможність продукту, масштабування та вихід на світові ринки, кращі приклади реалізації стартап проектів в Україні, ЄС та на світовому ринку.

В основу курсу лягли результати освітньо-наукового проєкту ЄС Жана Моне рівня модуль, який наразі виконується на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування: Модуль Жана Моне по проривним технологіям для сестейнового розвитку в умовах індустрій 4.0 та 5.0: досвід ЄС (101083435 — DTSDI — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) (2022-2025) під керівництвом Кубатка О.