Лекція з соціального партнерства для студентів-бакалаврів

11 березня 2024 року Ірина Сотник, професорка кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) Сумського державного університету, провела онлайн-лекцію на тему «Соціальне партнерство» для студентів другого курсу спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність СумДУ в рамках викладання дисципліни «Соціально-трудові відносини». Викладачка ознайомила здобувачів освіти з механізмами та методами сучасного соціального партнерства, його внеском у соціально-трудові відносини. Під час лекції було приділено увагу ролі держави, профспілок і об’єднань підприємців у системі соціального партнерства та демократизації суспільства, підтримці  соціальної та солідарної економіки і сталого розвитку. Також були розглянуті приклади успішного соціального партнерства у країнах Європейського Союзу.

При проведенні заняття були використані результати проєкта ЄС Жана Моне (рівня модуля), який наразі виконується на кафедрі ЕПБА, а саме: «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518) (2022-2025).

Відеозапис заняття доступний за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1TFvYJZtRYZVdwKPwY9twhB63HuINCn6r/view?usp=sharing