Участь професорки кафедри Ірини Сотник у міжнародній науково-практичній конференції «Підприємництво та бізнесадміністрування у воєнний час: сучасні виклики, тренди та трансформації»

Ірина Сотник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, взяла участь у міжнародній науково-практичній конференції «Підприємництво та бізнесадміністрування у воєнний час: сучасні виклики, тренди та трансформації», яка проходила 1-28 лютого 2024 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова в форматі онлайн. В рамках заходу викладачка представила доповідь на тему «Соціальне підприємництво в умовах сучасних викликів Україні», підготовлену разом зі студенткою магістратури Кільдей А.Д.

При підготовці доповіді були використані результати досліджень, виконаних в рамках реалізації проєкта ЄС Жана Моне (рівня модуля) «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518) (2022-2025).

Посилання на публікацію: https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/95067