Лекції студентам машинобудівного коледжу СумДУ в рамках проекту Модуль Жана Моне

У весняному семестрі 2024 року викладач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування д.е.н., проф., Олександр Кубатко провів лекційні зустрічі зі студентами машинобудівного коледжу СумДУ. Заняття були проведені в рамках тижня спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Тема інтенсивного курсу «Практики ЄС щодо проривних технологій для економічної, соціальної, енергетичної та кібербезпеки». Олександр Кубатко розповів механізми забезпечення економічної, соціальної та енергетичної безпеки в умовах війни та післявоєнного відновлення.  Студенти машколеджу прийняли участь у дискусії щодо перспектив створення розумних енергетичних мереж в Україні та виборі оптимальних (економічно обґрунтованих та технічно досяжних) джерел генерування електричної енергії.

Навчальний курс підготовлено у рамках проєкту Модуль Жана Моне по проривним технологіям для сестейнового розвитку в умовах індустрій 4.0 та 5.0: досвід ЄС (101083435 — DTSDI — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) (2022-2025) під керівництвом Кубатка О.

Висловлюємо подяку Скороходовій Л.І. за можливість проведення заходів та організацію студентів.