Сучасні тренди в бізнесі – в центрі уваги студентів-магістрів СумДУ: новий авторський курс професора Л. Мельника

Лекцією д.е.н. Л. Мельника, професора кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, директора НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України у вересні 2022 року для магістрантів СумДУ розпочато новий цикл занять «Сучасні тренди в бізнесі: досвід ЄС».
Слід зазначити, що даний курс вивчається за вибором студентів. Долучитися до нього висловили бажання 90 студентів з різних напрямків навчання: комп’ютерні науки; прикладна математика; облік та оподаткування; міжнародні економічні відносини; фінанси, банківська справа та страхування; електроніка, право. Вже на першій лекції, яка відбувалася онлайн, узяли участь 40 студентів, значна кількість з яких через військовий стан наразі перебувають в інших містах України і навіть за її межами. Враховуючи, що багатьом студентам доводиться працювати, викладацький склад передбачив асинхронний режим навчання, коли студенти зможуть ознайомитися з лекціями, а також з іншими методичними матеріалами в зручний для себе час.
Вивчення курса значно полегшується наявністю підручника «Сучасні тренди економічного розвитку», який був підготовлений за редакцією професора Л. Мельника і участі колектива кафедри ЕПБА.
В основу курса положені результати виконання міжнародного гранту ЄС Жана Моне рівня кафедри, що наразі виконується на кафедрі ЕПБА:
«Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник.