Майбутнє – за солідарною економікою: інноваційний цикл зайнять для студентів бакалаврату СумДУ

Лекцією д.е.н., проф. Леоніда Мельника, зав. кафедри ЄС Жана Моне у СумДУ, директора НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України «Уроки ЄС у формуванні соціальної і солідарної економіки» у вересні 2022 року розпочався інноваційний цикл занять, присвячений сучасним економічним трендам розвитку суспільства.

В навчальному циклі беруть участь понад 70 студентів, які обрали його за власним бажанням. вони представляють такі освітні напрямки: комп’ютерні науки; електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; телекомунікації та радіотехніка; кібербезпека; прикладна математика; мікро- та наносистемна техніка; фінанси, банківська справа та страхування; облік та оподаткування; менеджмент; маркетинг; міжнародні економічні відносини; публічне управління та адміністрування.

В основу курсу лягли результати освітньо-наукового проєкту ЄС Жана Моне рівня кафедри, які наразі виконуються на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування:

«Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник