Майбутнє – за солідарною економікою: інноваційний цикл занять для студентів заочної магістратури у СумДУ

В рамках кафедри ЄС Жана Моне у СумДУ розпочався інноваційний цикл занять, присвячений сучасним економічним трендам розвитку бізнесу. Читає його завідувачка кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування д.е.н., проф. Карінцева О.І.
В навчальному циклі беруть участь понад 50 студентів, які обрали його за власним бажанням. вони представляють такі освітні напрямки: менеджмент; міжнародні економічні відносини; публічне управління та адміністрування.
На одне з занять був запрошений директор НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України д.е.н., проф. Леонід Мельник з авторською лекцією на тему «Уроки ЄС у формуванні соціальної і солідарної економіки» в рамках вищезгаданого курсу.
В основу курсу лягли результати освітньо-наукового проєкту ЄС Жана Моне рівня кафедри, що наразі виконується на кафедрі Економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування.
«Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник