Практичне заняття у студентів на підприємстві ТОВ «Роад констракшн»

19.09.2022 р. на базі філії кафедри на ТОВ «Роад констракшн» у студентів бакалаврату освітньої програми 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (групи ЕН-91/1пе, ЕН-91/3пе-0) та 051 «Економіка і бізнес» (групи ЕН-92/1е ЕН-92/4е-0) т.в.о. директора підприємства Шумило Іваном Дмитровичем разом із викладачами кафедри було проведене практичне заняття. Заняття пройшло в рамках вивчення дисциплін «Підприємницькі ризики» (викладач – Вороненко В.І.) та «Управління витратами» (викладач – Харченко М.О.) відповідно до освітніх програм. Зустріч було присвячено розгляду підприємницьких ризиків, з якими ТОВ «Роад констракшн» стикалось у минулому і яким чином управляло витратами для їх мінімізації. Дякуємо ТОВ «Роад констракшн» за знання з подолання підприємницьких ризиків та управління пов’язаних з ними витрат. Чекаємо з нетерпінням на нові заняття на підприємстві!