Соціальне підприємництво в ЄС: уроки для України

У травні 2023 року для студентів спеціальностей «Політичні технології та аналітика», «Психологія», «Соціальна робота», «Менеджмент соціокультурних технологій» було прочитано інтенсивний курс «Соціальне підприємництво: проривні технології та досвід ЄС».
Даний курс було прочитано в рамках виконання модулю Жана Моне «Disruptive technologies for sustainable development in conditions of Industries 4.0 and 5.0: the EU Experience», (101083435-DTSDI-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) (2022–2025), керівник Ірина Дегтярьова. Лектором курсу виступив доктор економічних наук, професор, Олександр Кубатко, котрий розповів про особливості соціального підприємництва в Україні та ЄС. Зробив акценти на необхідності розвитку соціального підприємництва в Україні, особливо в умовах відновлення. Під час обговорення розглядалися кейси, а також основні тренди соціального підприємництва в ЄС. Також навчальний курс показує роль проривних технологій для соціальної та солідарної економіки на етапі переходу до сталого розвитку.
Студенти активно долучилися до відкритої дискусії та обговорення щодо своєчасності розвитку соціального підприємництва в умовах просування проривних технологій.
Дякуємо, професору Андріані Костенко, за організацію можливості роботи із студентами гуманітарних спеціальностей.