Конференція “ECONOMICS FOR ECOLOGY” ( Практики ЄС щодо формування сестейнової економіки через Industries 4.0 and 5.0)

16-19 травня 2023 року в Сумах відбулася Міжнародна науково-практична онлайн-конференція “ECONOMICS FOR ECOLOGY” ( Практики ЄС впровадження сталого розвитку завдяки Industries 4.0 and 5.0. Конференція організована в рамках кафедри Жана Моне «EU legislative, economic and social transition to sustainable society» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR), керівник професор Леонід Мельник.

Конференція зібрала близько 50 науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, бакалаврів та представників бізнесу. На пленарному засіданні виступили представники наукової спільноти та громадянського суспільства із Швейцарії, Польщі, Китаю, Бельгії, Данії, України із доповідями щодо економічних, технологічних, суспільних, перспектив стимулювання сталого розвитку.

У конференції взяли участь представники кількох проектів Жана Моне. Зокрема, Олександр Кубатко, кафедра Жана Моне з економічної політики ЄС та громадянського суспільства (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR);

Ірина Ущаповська, модуль Жана Моне «Сприяння європейським практикам освіти для сталого розвитку через мову бренду: міждисциплінарні дослідження» програми ЄС Еразмус+ ( 101085708 – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH);

Ірина Сотник, Модуль Жана Моне за темою «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518)

Олександра Карінцева, Модуль Жана Моне по проривним технологіям для сестейнового розвитку в умовах індустрій 4.0 та 5.0: досвід ЄС (101083435 — DTSDI — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH)

Леонід Мельник, як головний організатор та координатор заходу розповів про вірусний характер сучасних промислових революцій та привів кращі практики ЄС щодо формування сестейнової економіки, котрі можуть бути використані в Україні.

Інформаційний лист конференції знаходиться за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1kH-NSeTu0PRJEntQ3ZATUV-t5s6lh4MN/view?usp=sharing

Відеозапис пленарного засідання знаходиться за посиланням https://drive.google.com/file/d/13-gIASPAHZwi0Xkyz4AgiOm0MF7DiTGf/view?usp=sharing