Основи МСБ та стартапів в Україні та ЄС

У травні 2023 року для студентів Сумського національного аграрного університету було прочитано інтенсивний курс «Basics of SME and start-ups in the EU in conditions of Industries 4.0 and 5.0».

Даний курс було прочитано в рамках виконання кафедри Жана Моне «EU legislative, economic and social transition to sustainable society» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR), керівник професор Леонід Мельник.. Лектором курсу виступив доктор економічних наук, професор, Олександр Кубатко, котрий розповів про особливості започаткування стартапів в Україні та ЄС в умовах інформаційного суспільства

Олександр зробив акценти на необхідності розвитку стартап руху в Україні, особливо в умовах відновлення. Під час обговорення розглядалися кейси, а також основні тренди розвитку стартапів у світі.

Студенти активно долучилися до відкритої дискусії та обговорення щодо своєчасності розвитку стартапів  в умовах просування проривних технологій.

Дякуємо, доценту Інні Коблянській, за організацію можливості роботи із студентами економічних спеціальностей Сумського національного аграрного університету.