Основи економіки ЄС від Жана-Марка ТРУЙЄ для студентів СумДУ

В останні тижні жовтня 2021 р Жан-Марк ТРУЙЄ (професор кафедри Жана Моне, доцент Школи менеджменту (Університет Бредфорда, Великобританія) відвідав Сумський державний університет для проведення викладання та дослідження на кафедрі Жана Моне «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP- 1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).

Жан-Марк ТРУЙЄ прочитав цикл лекцій для студентів Сумського державного університету на тему «Основи економіки ЄС та економічної політики». Студенти мали можливість обговорити особливості євроінтеграції та основи функціонування економіки ЄС. Жан-Марк ТРУЙ говорив про Жана Моне «батька ЄС».

Жан-Марк надав емпіричні факти про розвиток європейських структур, інститутів та їх вплив на економічну діяльність. Студенти вивчили норми та правила, особливо в рамках європейського спільного/внутрішнього ринку. Жан-Марк також надав дані та факти, що стосуються побудови основних економічних показників та інтерпретації ключових відносин між структурами ЄС, правилами, законами, діловою діяльністю та торгівлею.