Регіональна інтеграція в ЄС від Жан-Марка ТРУЙЄ

В останні тижні жовтня 2021 р Жан-Марк ТРУЙЄ ( Професор кафедри Жана Моне, доцент Школи менеджменту (Університет Бредфорда, Великобританія) відвідав Сумський державний університет для проведення викладання та дослідження на кафедрі Жана Моне «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP- 1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).

Жан-Марк ТРУЙЄ прочитав цикл лекцій для викладачів та науковців Сумського державного університету на тему «Регіональна інтеграція в ЄС». Учасники мали можливість обговорити особливості євроінтеграції та обговорити питання Brexit.

Жан-Марк також поділився досвідом реалізації проектів Жана Моне та консультував молодих дослідників Сумського державного університету з питань, пов’язаних з ЄС, які необхідно враховувати для участі в проектах Erasmus+. У вільний час Жан-Марк відвідав бібліотеку, лабораторію віртуальної та доповненої реальності Сумського державного університету та провів екскурсію містом.