Конференція Жана Моне про імперативи економічного зростання в Україні та в ЄС

25–29 жовтня 2021 року в Сумах відбулася Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Імперативи економічного зростання в Україні та ЄС у контексті сталого розвитку». Конференція організована в рамках кафедри Жана Моне з економічної політики ЄС та громадянського суспільства (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).

Конференція зібрала понад 90 науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, бакалаврів та представників бізнесу. До складу оргкомітету конференції увійшли Міністерство освіти і науки України, Сумський державний університет, Каунаський технологічний університет, Школа економіки та бізнесу, Бредфордський університет, Ризький технічний університет, Чеський університет природничих наук Прага, AgriSciences Platform for Scientific Enhancement of HEIs in Ukraine , Університет Нью-Брансвіка, Міжнародний центр підприємництва та сталого розвитку (ICED), Аккра, Гана.

Під час конференції свої досягнення представили чотири представники кафедр Жана Моне.

Жан-Марк ТРУЙЄ (Професор Жана Моне, доцент Школи менеджменту (Університет Бредфорда, Великобританія) обговорив проблеми Brexit в ЄС і надав деякі пояснення щодо цього.

Мартін Денджерфілд (професор європейської інтеграції, кафедра європейської інтеграції Центральної та Східної Європи Жана Моне, Університет Вулвергемптона, Великобританія) розповів про довгий погляд на результати розширення ЄС на схід.

Олександр Кубатко (д.е.н., професор Жана Моне з економічної політики ЄС та громадянського суспільства) розповів про Угоду про асоціацію між Україною та ЄС та основні виклики стійкості в торгівлі.

Леонід Мельник (д.е.н., професор Жана Моне з законодавчого, економічного та соціального переходу ЄС до сталого суспільства) говорив про сучасні промислові революції як реальність сьогодення.

З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням

Відеозапис пленарного засідання доступний за посиланням