Зустріч з практиком студентів спеціальності 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво»

Для студентів спеціальності 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво» на кафедрі економіки підприємництва та бізнес-адміністрування у жовтні-листопаді 2021 року було організовано зустріч із практиком Жаном- Марком Труйє (експертом Європейської комісії із оцінки проектів програми Еразмус +). Жан-Марк розповів про особливості взаємовідносин між Сполученим королівством Великобританії та ЄС після набуття чинності BREXIT. Розповів про систему оподаткування в ЄС та назвав особливості ведення бізнесу у ЄС.

Навчання відбувалося англійською мовою за допомогою дистанційних технологій, проте сам професор Жан-Марк у кінці жовтня відвідав СумДУ в офлайн.