Онлайн лекція для студентів та викладачів Сумського національного аграрного університету

8 травня 2023 року Ірина Сотник, професорка кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) Сумського державного університету, провела онлайн-лекцію на тему «Види і принципи функціонування організацій соціальної та солідарної економіки» для студентів та викладачів Сумського національного аграрного університету. Викладачка розповіла слухачам про принципи і механізми функціонування соціальної та солідарної економіки, особливості організацій, що функціонують на таких засадах, їх роль в демократизації суспільства, підтримці  ініціатив сталого розвитку в країнах Європейського Союзу та в Україні.

При проведенні заняття були використані результати проєкта ЄС Жана Моне (рівня модуля), який наразі виконується на кафедрі ЕПБА, а саме: «Соціальна солідарна економіка: впровадження досвіду ЄС для сталого розвитку» (SSExpEU – 101047518 – GAP-101047518) (2022-2025).

Відеозапис заняття доступний за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1NJLbdJPANf5aL8ynn1v9n9sYTY5OGgtS/view?usp=sharing