Close this search box.

Лекції студентам СНАУ в рамках проекту Жана Моне

У весняному семестрі 2023 року викладач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Олександр Кубатко провів лекційні зустрічі зі студентами та викладачами СНАУ.
В рамках зустрічей було обговорено необхідність активної діяльності з відновлення економіки України у післявоєнний період. Олександр Кубатко розповів про торгівельні зв’язки з європейським союзом та їх місце у сучасному економічному житті країни. Олександр розповів про лібералізацію торговельних зв’язків з ЄС під час військових дій на території України.
Після завершення лекцій було організовано дискусії зі студентами та викладачами СНАУ, зокрема, обговорювалися питання щодо прогнозних обсягів та структури торгівлі у 2023 році.
Навчальний курс підготовлено у рамках проєкту ЄС Жана Моне (рівень кафедри): «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).
Висловлюємо подяку Коблянській І.І. за можливість проведення заходів та організацію студентів.