Науковий семінар в рамках спільного міжнародного проекту «AgriSciences Platform for Scientific Enhancement of HEIs in Ukraine»

Підтримаємо наших на Євро-2020 ! Кафедра ЕП т аБА також бореться на європейському поприщі, але на науковому зі слоганом: «Вдаримо спільними європейськими дослідженнями по агросектору України на шляху до сталого розвитку!». Так, внаслідок Пандеміі, багато що змінилося в нашому повсякденному житті і потребує переосмислення. Кафедра ЕПтаБА по своєму реалізовує це переосмислення, що виражається в наукових дослідженнях з різної тематики. В Чт. 10.06.2021 р. к.е.н. Гончаренко О.С. провів науковий семінар на тему «Соціальна та солідарна економіка та сільське господарство: сталий розвиток, пандемія, співпраця фермерів», на якому були присутні студенти, аспіранти та викладачі різних університетів. До зустрічі он-лайн долучились представники кафедри економіки підприємства Державний університет «Одеська політехніка» (м.Одеса, Україна) і представниця Університету Кадісу (Іспанія), яка саме завершує своє дисертаційне дослідження по цій тематиці. Захід був проведений в рамках реалізаціі проекту “AgriSciences Platform for Scientific Enhancement of HEIs in Ukraine”спільно з Czech University of Life Sciences, Prague, Czech Republic. На семінарі підіймалися такі питання: роль агросектору України в подоланні корона кризи, прояви солідарної економіки в агросекторі, була представлена методи обрахунку рівн солідарної економіки в агросекторі тощо. Доповідач Гончаренко О.С., виступаючи з доповіддю навів приклади солідарних організацій фермерів в Україні, а к.е.н. Барабаш О.О. з Одеської політехніки підкреслив важливість і актуальність даної тематики як в контексті боротьби з пандемією, так і з метою стійкого регіонального розвитку. Були також висловленні різні думки щодо ролі Одеського регіону в розвитку солідарного сільського господарства України. Дякуємо всім хто долучився за жваву дискусію та співробітництво.