Пошук
Close this search box.

Колективна монографія, що заглядає в майбутнє: вчені-економісти про сучасні промислові революції та сестейновий розвиток

Світ побачила колективна монографія «Сучасні промислові революції та удосконалення механізмів сестейнового соціально-економічного розвитку» за науковою редакцією д.е.н., проф. Л.Г. Мельника та к.е.н., доц. О.М. Маценка (видавництво: Суми: Університетська книга, 416 с.).
В монографії розглядаються напрями удосконалення механізмів управління господарськими системами на макро- і мікроекономічному рівнях в умовах сучасних промислових революцій.
В роботі над монографією взяли участь представники 20 інституцій, у тому числі, з Бельгії, Білорусі, Іспанії, Канади, Латвії, Польщі, України. Основний науковий внесок в підготовку монографії зробили науковці з Сум (СумДУ і СНАУ), Харкова (ХНЕУ та ХНУМГ ім. О.М. Бекетова), Полтави (ПДАУ).
Монографія стала платформою для апробування результатів двох проектів Жана Моне (рівень кафедри), які наразі виконуються на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ за фінансування Європейської Комісії:
«Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник;
«Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник О. Кубатко.