Демократія: від теорії до практики

Студенти 4 курсу спеціальності «Соціальна робота»  в рамках курсу “Демократія: від теорії до практики” підготували акцію   «Ні торгівлі людьми» до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми». Навчальний курс підготовлено Андріаною Костенко, доктором політичних наук у рамках проєкту ЄС Жана Моне (рівень кафедри):  «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR), котрий виконується на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ (керівник Олександр Кубатко).

Метою проведеної акції є  попередження потрапляння населення у ситуацію торгівлі людьми; поширення інформації про тенденції її розвитку та небезпеку, яку вона представляє.  Особливо актуальною є дана загроза в умовах війни коли мільйони українців залишали країну і стали мігрантами в різних країнах світу. Тому просвітницька та попереджувальна робота є необхідним кроком для зменшення постраждалих від торгівлі людьми.  Розбудова відкритого громадянського суспільства є запорукую довгострокового економічного зростання національної економіки.