Лекції студентам Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» в рамках проекту Жана Моне

У весняному семестрі 2023 року викладачі кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Олександр Кубатко та Богдан Ковальов провели лекційні зустрічі зі студентами та викладачами Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

В рамках інтенсивного курсу було обговорено торговельну політику України до та під час війни. Акцентовано увагу на необхідності розбудови громадянського суспільства в Україні. Обговорено необхідність активної діяльності з відновлення економіки України у післявоєнний період.

Олександр та Богдан розповіли про торгівельні зв’язки з європейським союзом та їх місце у сучасному економічному житті країни, про лібералізацію торговельних зв’язків з ЄС під час військових дій на території України.  Навчальний курс підготовлено у рамках проєкту ЄС Жана Моне (рівень кафедри):  «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).

В рамках просвітницької компанії Богдан Ковальов розповів про програму ЄС напряму Жана Моне та поділився досвідом, подання та реалізації таких проектів у Сумському державному університеті.

Висловлюємо подяку Кулаковій С. за можливість проведення заходів та організацію студентів.