Зелена економіка та Industries 3.0, 4.0, 5.0 – в центрі уваги магістрантів СумДУ

Лекцією «Зелена економіка в умовах Industries 3.0, 4.0, 5.0: досвід ЄС для України» розпочався цикл занять для студентів магістратури СумДУ. Лекцію читав Леонід Мельник, д.е.н., професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, зав. кафедри ЄС Жана Моне. У забезпеченні навчального циклу беруть участь також викладачі кафедри ЕПБА к.е.н., доц. Олександр Маценко, к.е.н., доц. Ірина Дегтярьова, к.е.н, доц. Юрій Дерев’янко.

Участь у зазначеному циклі навчань вибрали понад 100 студентів магістратури СумДУ таких програм:

• Журналістика,
  • Технології захисту навколишнього середовища,
  • Прикладна математика,
  • Комп’ютерні науки,
  • Комп’ютеризовані системи управління,
  • Електронні інформаційні системи,
  • Фінанси,
  • Маркетинг,
  • Міжнародні економічні відносини,
  • Філологія,
  • Психологія.

Цикл навчань розроблений викладачами кафедри ЕПБА. При розробці використані результати проєкту ЄС Жана Моне, що наразі виконується на кафедрі ЕПБА:

«Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR), керівник Л. Мельник.