Завершився курс лекцій Жана Моне для студентів та викладачів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

30 червня відбулось підведення підсумків курсу «Основи готовності ЄС відповідати викликам Індустрій 3.0, 4.0 та 5.0», який викладався для студентів та викладачів НУ “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” в онлайн форматі.

Викладачами курсу є Олександр Кубатко, доктор економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування та Богдан Ковальов, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування.

На зустрічі були присутні студенти та викладачі кафедри економіки, підприємництва та маркетингу НУ “Полтавська політехніка”.

Богдан Ковальов підсумував досвід реалізації проектів Жана Моне на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування. Олександр Кубатко розповів про необхідність формування економічної та фінансової самодостатності окремих адміністративно-господарських систем з метою забезпечення безпеки національної економіки. Також Олександр акцентував увагу на необхідності розвитку громадянського суспільства в Україні та ЄС, розповів про досвід проведення тренінгів щодо формування аналітичних, мовних та презентаційних навичок у студентів.

Навчальний курс підготовлено у рамках проєкту ЄС Жана Моне (рівень кафедри):

«Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO- CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник.