Співпраця викладачів з машинобудівним коледжем в рамках проектів Жана Моне

У весняному семестрі 2022 року викладачі кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Олександр Кубатко, Богдан Ковальов та Юлія Чорток провели лекційні зустрічі зі студентами машинобудівного коледжу СумДУ.
В рамках зустрічей було обговорено етапи становлення європейських студій в СумДУ. Обговорювалися питання економічної політики, напрями формування енергетичної та ресурсної безпеки в умовах війни. Олександр Кубатко розповів про досягнення індустрій 4.0 та 5.0 для забезпечення інформаційної та суспільної безпеки та розвитку громадянського суспільства в Україні. Богдан Ковальов розповів про основі торговельної політики ЄС та історичні етапи розвитку України до отримання статусу країни-кандидата на вступ до ЄС.
Студенти мали можливість виконати творче завдання щодо перспектив співпраці із ЄС в майбутньому.
Навчальні курси підготовлено у рамках проєкту ЄС Жана Моне (рівень кафедри): «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR). До розролення навчальних комплексів долучилися викладачі кафедри Олексій Гончаренко та Юлія Чорток.

Висловлюємо подяку Скороходовій Л.І. за можливість проведення заходів та організацію студентів.