Студенти СумДУ опанували курс «Управлінська економіка: розвиток Індустрій 4.0 та 5.0 в ЄС»

В осінньому та весняному семестрах 2021-2022 навчального року студенти Сумського державного університету успішно вивчили навчальний курс «Управлінська економіка: розвиток Індустрій 4.0 та 5.0 в ЄС».

Метою курсу є вивчення економічних інструментів та аналітичних підходів, доступних менеджеру для прийняття бізнес-рішень. Курс спрямований на те, щоб дати можливість студентам підійти до проблем управлінських рішень, використовуючи сучасні економічні підходи в умовах становлення Індустрій 4.0 та 5.0 та з урахуванням досвіду ЄС.

Викладачем є доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Юрій Дерев’янко.

Навчальний курс було розроблено в рамках проєкту Європейської комісії імені Жана Моне (рівень Кафедра) «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR, керівник – д.е.н., професор Леонід Мельник).